Распоред часова 2020/21.​

Љубљана​

Данило Спасојевић

 dannspass@gmail.com
+386 71 31 86 70

Понедељак
14-16.15
ОШ „Даниле Кумар“
Гогалова 15, 1000 Љубљана

Понедељак, 17-19.15

Српска библиотека „Михајло Пупин“

Лујзе Песјакове 9, Љубљана

Уторак
13.40-16.00
ОШ „Водмат“
Потрчева 1, 1000 Љубљана

Уторак, 17.00-19.15

ОШ „Вич“

Абрамова улица 26, 1000 Љубљана

Среда
15.00-17.00
17.00-19.00
ОШ „Нове Јарше“
Цлевеландска 11, 1000 Љубљана 

Четвртак, 14.00-16.15
ОШ „Бежиград“
Чртомирова улица 12, 1000 Љубљана

Петак, 14.45-17.00
ОШ „Фран Албрехт“
Шолска улица 1, 1241 Камник

Јелена Стефановић

jelstef@gmail.com
+386 070 531 759

Понедељак
15.00-17.00
17.00-19.15
ОШ „Мартинa Крпанa“
Гашпершичева улица 10, 1000 Љубљана
Уторак
13.55 -16.10
ОШ „Марије Вере“
Љубљанска цеста 16А, 1241 Камник

Среда
14.10–16.25
ОШ „Виде Прегарц“
Базовишка улица 1, 1000 Љубљана
Среда
17.00-19.15
ОШ „Нове Фужине“
Преглов трг 8, 1000 Љубљана

Четвртак
17.00-19.15
ОШ „Залог“
Церутова улица 7, 1000 Љубљана
Субота
8.45-11.00

11.00-13.15
Парохијски дом
Прешернова цеста 35, 1000 Љубљана

Светлана Тодоровић​

svtodorovic@gmail.com
​+386/040 120 406

Понедељак
14.30-16.45
OШ „Бичевје и Колезија“
Цеста в Местни лог 46
1000 Љубљана

Уторак
14.30-16.45
OШ „Стична“
Цеста обчине Hirschaid 1
1295 Иванчна Горица

Среда
14.00-16:15
ОШ „Прежихов Воранц“
Прежихова улица 8, 1000 Љубљана

Четвртак
14.30-16.45
 ОШ „Божидар Јакац“
Нусдорферјева 10, 1000 Љубљана 

Четвртак
17.00-19.15
ОШ „Карел Дестовник Кајух“
Јакчева улица 42, 1000 Љубљана

Петак
14.45-17.00
17.15-19.30
ОШ „Поље“
Поље 358, 1260 Љубљана-Поље

Субота
9.30-11.45
Парохијски дом
​Прешернова цеста 35, 1000 Љубљана

Крањ

Невена ​Ступар​

nena.brkic@gmail.com
​+386 30 77 03 30

Понедељак
13.30-15.45
ОШ „Францета Прешерна”
Кидричева цеста 49
Крањ
Горењска регија

16.00 -18.15
ОШ „Стражишче
Шолска улица 2
​Крањ
Горењска регија

Уторак
13.30-15.45
ОШ Матија Чоп”
Туга Видмарја I
Крањ
Горењска регија

16.00 -18.15
ОШ Јакоба Аљажа”
Тончка Дежмана 1
Крањ

Среда
13.30-15.45
ОШ Ливада”
Душана Краигхерија 2
Љубљана

16.30-18.45
ОШ Симон Јенко”
Улица 31 дивизије
Крањ
Горењска регија

Четвртак
13.30-15.45
ОШ Јакоба Аљажа”
Тончка Дежмана 1
Крањ

16.00 -18.15
ОШ Матија Чоп”
Туга Видмарја I
Крањ
Горењска регија

Марибор​

Маја Анђелковић Шегуљев​

maja.a.seguljev@gmail.com
+386 70 460 152

Понедељак
​13.15 -15.30
15.30-17.45
ОШ „Франце Прешерн“
Жолгарјева 2, Марибор

 Уторак
13-13.45
13.55-14.45
+онлајн
ОШ „Миклавж на Дравскем пољу“
Школска улица 1, Добровци (придружна школа)
Цеста в Добровце 21 (главна школа)

Среда
17.00-19.15
ОШ „Прежихов Воранц“
Госпосветска цеста 10, Марибор

Среда
14.00-16.15
ОШ „Франц Розман Стане“
Керсникова улица 10, Марибор

Четвртак
12.55-15.05
ОШ „Макс Дурјав“
Рушка цеста 15, Марибор

Петак
13.55-16.10
ОШ „3. ОШ“ Мурска Собота

Субота
15-17.15
17.30-19.45
Црква Светих апостола Ћирила и Методија
Тржашка цеста 13, 2000 Марибор

Драгана Шошкић​

gagasoskic@gmail.com
​+386 70 493 395

Понедељак
12.50-15.05
15.10-17.25
ОШ „Ангела Беседњака“
Цељска улица 11, 2000 Марибор

Уторак
14.30-16.55
ОШ „Табор 1“
Улица Арнолда Товорника 21, 2000 Марибор

Среда
13.15-15.30
ОШ „Славе Клаворе“
Штрекљева улица 31, 2000 Марибор

Среда
16.00-18.15
ОШ „ Бојана Илиха“
Младинска улица 13, 2000 Марибор

Четвртак
13.00-14:30
ОШ „Тонета Чуфарја“
Зрковска цеста 47, 2000 Марибор

Четвртак
14.45-16.45
ОШ „Борцев за северно мејо“
Борцев за северно мејо 16, 2000 Марибор

Петак
13.00-15:15
ОШ „ Прва Мурска Собота“ 
Улица Штефана Ковача 32,  9000 Мурска Собота

Субота
10.00-12.00
Црква Светих апостола Ћирила и Методија
​Тржашка цеста 13, 2000 Марибор

Нова Горица и Постојна​

Тамара Сврзић​

tamarasvrzic@gmail.com
​​+386 69 74 67 55

Понедељак


14.30­-16.45
ОШ „Милојке Штрукељ“
Нова Горица

17.00-19.15
ОШ Фран Ерјавец“
Нова Горица

Уторак


14.30­-16.45
ОШ „Милојке Штрукељ“
​Нова Горица

Среда


14.30-16.45
17.00-19.15
ОШ „Антон Глобочник“
Постојна
онлајн 

Четвртак


13.40-15.55
ОШ Пивка“ 
​Пивка

Петак

13.00-15.15
ОШ Мирослав Вилхар“
Постојна

Копар​

Драга Давид

 dragadavid@yahoo.com
​+386 70 36 00 56

Понедељак


14.40-16.55
ОШ „Анкаран“
Регентова  4
6280 Анкаран

Уторак


14.30-16.45
ОШ „Ливаде“
​Ливаде 7
6310 Изола

Среда


15.00-17.15
ОШ „Копер“
Цеста Зоре Перело-Година 1
6000 Копер

Четвртак


14.00-16.15
ОШ „Војке Шмуц“
Прешернова цеста 4
6310 Изола,  

Петак


15.00-17.15
ОШ „Душан  Бордон“
Розманова 21а
6000 Копер

Субота


10-12.15
Српска православна црква Копар
Улица Талцев 10
6000 Копер

Копар и Велење

Јадранка Бети 

jadrankabetica@gmail.com

+386 70 330 291

Понедељак

1. група, 

ОШ „Антона Укмарја“, Копар  

16.00-18.15

Среда

2. група, 

ОШ „Антона Укмарја“, Копар 

16.00-18.15            

Субота

3. група, млађи узраст

Велење

10.00-12.15 

Субота

4. група, средњи и старији узраст

Велење  

12.30-14.45

Љубљана са околином и Трбовље

Весна Милинковић

vesnatrprostor@gmail.com
+386 69 954 605

Распоред одржавања наставе на даљину важи од марта 2021, а обухваћени су ученици основних школа из Љубљане, Ига, Камника, Медвода, Гросупља, Шкофје Локе, Литије, Трбовља и Дола при Храстнику: ОШ „Мишка Крањца”, ОШ „Рихарда Јакопича”, ОШ „Сподња Шишка”, Завод за глухе ин наглушне, ОШ „Мирана Јарца”, ОШ „Иг”, ПШ „Томшељ”, ОШ „Тома Брејца”, ОШ „Страње”, ОШ „Медводе, ОШ „Преска, ОШ „Бриње, ОШ „Лоуиса Адамича”, ОШ „Цветка Голарја”, ОШ „Литија”, ОШ „Градец”, ОШ „Трбовље”, ПШ „Алојза Хохкраута”, ОШ „Тончке Чеч”, ОШ „Ивана Цанкарја”, ПШ „Народнега хероја Рајка”.

Понедељак


15.30-17.45
(млађи узраст: I, IV, V, VI)

Уторак


15.30-17.45
(млађи узраст: II, III)

Среда


15.30-17.45
(средњи узраст: II, III)

Четвртак


15.30-18.25
(старији узраст)

Петак


15.30-17.45
(средњи узраст: I, IV, V, VI )

Долењска регија и Цеље

Жељка Карановић Бојанић

zeljka.bojanic@yahoo.com
+386 40 515 775

Уторак

16.15-18.30
(1. група, млађи узраст)
ОШ „Требње”, Требње
ОШ„Вавта Вас“,  Стража, Ново Место
ОШ „Збора одпосланцев“, Кочевје
ОШ„Стара церкев“,  Кочевје

Уторак 

  
14.00-16.15
(4. група, млађи узраст)

ОШ „Франа Роша“,  Цеље
„IV ОШ Цеље“, Цеље,
„I ОШ Цeље“, Цеље
„III ОШ Цеље“, Цеље
ОШ „Хундија“, Цеље

Среда


16.15-18.30
(2. група, средњи узраст)

ОШ „Требње“, Требње
ОШ „Брежице“, Брежице
ОШ „Стара церкев“, Кочевје
ОШ „Лесковец при Кршкем“, Кршко
ОШ „Народнега хероја Рајка“

Среда


14.00-16.15
(5. група, средњи узраст)

„IV ОШ Цеље“, Цеље,
ОШ „Франа Крањца“, Цеље
ОШ „Хундија“, Цеље
ОШ „Лава“, Цеље

Четвртак


16.30-18.45
​(3. група, старији узраст)

ОШ „Требње“, Требње
ОШ „Брежице“ Брежице
ОШ „Збора одпосланцев“, Кочевје
ОШ „Лесковец при Кршкем“, Кршко
ОШ „Мирана Јарца“,  Чрномељ
ОШ „Народнега хероја Рајка“
„IV ОШ Цеље“, Цеље